Zabudowa bezramowa

Oferujemy Państwu bezramowe, całoszklane zabudowy balkonów i tarasów.

W nowym wymiarze

Fasada wykonana w systemie kurtyny szklanej jest idealnym wykończeniem każdego mieszkania i domu. Powstaje ona w drodze montażu na balkonach i tarasach już istniejących lub będących na etapie budowy, nadając budowli bardzo ekskluzywny i nowoczesny efekt wykończeniowy. Kurtyna poprawia ogólny komfort wnętrza i podwyższa standard domu i mieszkania.

Praktyczne i wygodne

Przeszklony, osłonięty i bezpieczny balkon czy taras jest doskonałym miejscem spotkań rodziny i przyjaciół nawet w chłodniejsze dni. Posiada przy tym wyjątkową zaletę jaką jest naturalna wentylacja pomieszczenia.

Elegancja

Przeszklenia balkonów są produktem europejskim,  cechującym się wysoką jakością, estetyką i trwałością wykonania.

Przesuwno – rozwierne tafle szklane połączone są bez użycia ram a mechanizm rozsuwania i otwierania został zabudowany wewnątrz profili. Dzięki specjalnie skonstruowanym zawiasom, pojedyncze panele przesuwają się i otwierają do wewnątrz, dzięki czemu bardzo łatwe staje się utrzymanie ich w czystości.

Swoboda wyboru

System doskonale pasuje do wszystkich typów balkonów, tarasów, werand i loggii, bez względu na ich kształt. Panele szklane zapewniają swobodę konfiguracji, pozwalając na pełne bądź częściowe otwieranie w każdej chwili.

Innowacyjna konstrukcja wraz z niepowtarzalną funkcjonalnością szklanej zabudowy w systemie sprawi, że każdy taras i balkon stanie się otwartym pokojem, co doskonale widać zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz.